יום ב', ג’ בניסן תשע”ח
קרא עוד...
תוכלו להיחשף לתכנים היכולים לעניין אותכם, כגון: אוכלוסיות ייחודיות, הורים ומתבגרים ועוד. הכנסו למרחב חטיבות הביניים ולא תצטערו! http://edu.gov.il/owlheb/Pages /default.aspx
קרא עוד...
ביום שני 16.1.17 ביקר שר החינוך מר נפתלי בנט הגיע למפגש היכרות עם פועלו של ביה"ס החדש בספארי. נכחה בביקור מנהלת המחוז הגברת חיה שיטאי וראש עריית רמת גן מר ישראל זינגר.
קרא עוד...
הנכם מוזמנים להכרות עם אחת ממסגרות התיכון של בית אקשטיין - תיכון גבעתיים ביום שישי 10.2.17 בשעה 9:00. הגעת התלמידים וההורים הישר לתיכון. מצפים לראות את כולכם!
קרא עוד...
השנה הרחבנו את מעגל האפשרויות של שיעורי תל"ן, והוספנו מגוון קורסים הקשורים לספארי. בתחילת השנה התקיים הפנינג תל"ן בו הוצגו הקורסים בשכבות השונות. להלן רשימת הקורסים שמתקיימים בבית הספר בימי שני.
קרא עוד...
שיעורים אלו מועברים בכל הכיתות בבית הספר על ידי צוות מדריכי ספארי מקצועיים. השיעורים כוללים הוראות התנהגות בספארי, הרצאות בנושאי בעלי חיים, סיורים בספארי ועוד. גיל המדריך כתב עבורנו תמצית של הנושאים המועברים בשיעורים אלו. תודה לך גיל!
קרא עוד...
תלמידי כיתה ז'3 יצאו לסיור בספארי בליווי בנות הצוות המקסימות ורדית ובר. הם זכו לצפות בחיזור בחצר הערודים, אנחנו יחד איתם מחזיקים אצבעות להצלחת החיזר, ומקווים שבעוד מספר חודשים יוולד ערוד חדש בספארי
קרא עוד...
מרכז פסיפס הינו עמותה הפועלת על מנת לשפר ולקדם את איכות חייהם של ילדים מאומצים, הורים מאמצים ומשפחותיהם.
קרא עוד...
דימוי עצמי הוא נושא מרכזי המשפיע רבות על הצלחתם החברתית והלימודית של ילדים ועל תפקודם במסגרות חינוכיות. פלג דור , פסיכולוג בית הספר כותב על כך במאמרו:
קרא עוד...
תחומי דעת
הודעות
עדכונים מבית הספר
משימות מתוקשבות לשעת חירום
משימה מתוקשבת- תרגול קדם
למידה בשעת חירום