יום ב', ג’ בניסן תשע”ח
לציבור ההורים והנכנסים לבית הספר, להלן פירוט הנחיות הביטחון והכניסה לתחומי בית הספר
קרא עוד...
00:01 (27/08/15) אחראי אתר
08:43 (29/06/15)
החופש הגדול מגיע וזה הזמן לרענון הנחיות בטיחות וכן בסכנות האופייניות לחופשת הקיץ ובדרכים למניעתן.
קרא עוד...
אחינועם לסק , תלמידת כיתה ז'3 ,בבית ספרנו, מתאמנת ברכיבת סוסים מזה 5 שנים . לאחרונה החלה להשתתף בתחרויות ארציות לרכיבה "מערבית- Western " . אחינועם זכתה במקום השלישי והמכובד מתוך כ 200 משתתפים בגילאים 12-14 , בתחרות שהתקיימה בחודש מרץ השנה. לכבוד זכייתה ובכדי להכיר יותר את תחום הרכיבה התראיינה אחינועם לאתר:
קרא עוד...
חג פורים חל בימים י"ד וט"ו באדר ונקרא על שם הפור (גורל) שהפיל המן. המן בחר את היום השלושה עשר באדר לביצוע מזימתו להשמיד את היהודים. לפי מגילת אסתר ביום זה היהודים גברו על אויביהם ומזימתו של המן נכשלה. לכן חגגו את שמחת הניצחון למחרת בי"ד באדר.
קרא עוד...
ערב טוב צוות ותלמידים יקרים, היום תרגלנו את אופן התגובה במצב חירום מסוג רעידת אדמה. התרגיל עבר בהצלחה. להצלחה זו היו שותפים רבים וברצונינו להודות להם:
קרא עוד...
מערכת החינוך ופיקוד העורף מקיימים מידי שנה תרגיל התגוננות בכל מוסדות החינוך בארץ. להלן איגרת הסבר להורים בנושא. בשלוש שפות- אנגלית עברית ורוסית.
קרא עוד...
להלן סרטון הדרכה של פיקוד העורף לפעילות בשעת חירום מסוג רעידת אדמה. בנוסף, שאלון "חש מוגן"? בדיקה עד כמה אתם מוכנים למצב חירום.
קרא עוד...
מרחבי הרשת משפיעים על החיים שלנו בכל התחומים. הם מאפשרים לנו נגישות למידע, שיתופיות יצירה ותקשורת. בפועל אנו "חיים ברשת". רשת האינטרנט הפכה לחלק בלתי נפרד מחיינו בכל התחומים: לימודים, חברה, כלכלה, תרבות פנאי, תחומי עניין וכד'. ילדינו מתנהלים למעשה בו זמנית גם בסביבה הפיזית וגם באינטרנט, ובעיקר ברשתות החברתיות. מכאן עולה הצורך המשמעותי להיות מודעים לנעשה ברשת, ולדעת כיצד להישמר בהתנהלות במרחב הווירטואלי
קרא עוד...
בימים אלה אנו מתחילים להנחות בכיתות, את הטכניקות העיקריות של תכנית "חוסן" הארצית. התכנית עוסקת בהתמודדות מול מצבי טראומה, אסון, לחץ ומצוקה משמעותיים.
קרא עוד...
תודה להורים ולתלמידים אשר לקחו חלק בטקס בבית הכנסת. היה מדהים ! תודה מיוחדת גם לרב איתאיל והרבנית אלישבע אשר כיבדו וערכו את הטקס!
קרא עוד...
לכולנו יש אותן בבית ובמגירות, הן סוג הסוללות הנפוץ ביותר בגלאי העשן ובחלק מהצעצועים שילדינו משחקים איתם
קרא עוד...
להיות הורה לילד עם הפרעת קשב וריכוז יכול להיות מאתגר ואפילו קשה. להורים חשוב להציג בפני ילדיהם, שהם אוהבים אותם באותה מידה, אבל הם נדרשים להתחשב לעיתים קרובות יותר בצרכיו של ילד עם הפרעת קשב וריכוז, וללמוד איך לשמור על איזון מתמיד בין תשומת הלב הניתנת לכל אחד מהילדים במשפחה.
קרא עוד...
המלצות לחורף חם...!
קרא עוד...
שמר ארזי, מדריך ארצי באגף ליקויי למידה והפרעות קשב, במכתב אישי להורים לילדים בעלי הפרעות קשב:
קרא עוד...
מצ"ב חוברת הסבר להורים לקראת וועדת השמה!
קרא עוד...
לאור המצב הביטחוני במדינה, להלן עדכונים בנושא:
קרא עוד...
מצ"ב קישור לסרטון המסביר ומפרט את הסכנות הרבות הכרוכות ברכיבה על אופניים חשמליים
קרא עוד...
מצ"ב קישור למשחק פורים- מספרים במגילה
קרא עוד...
התיכון שלנו זכה בפרס החינוך המחוזי ועולה לשלב הארצי.
קרא עוד...
מצ"ב הטפסים הדרושים.
קרא עוד...
תחומי דעת
הודעות
עדכונים מבית הספר
משימות מתוקשבות לשעת חירום
משימה מתוקשבת- תרגול קדם
למידה בשעת חירום